ПРОСИМО ОЗНАЙОМИТИСЯ!
30.08.2020г.

Алгоритм дій на випадок надзвичайної ситуації, пов’язаною

з реєстрацією випадків захворювання на коронавірусну хворобу(COVID-19).

1.У разі лабораторно підтвердженого випадку COVID-19 у працівника школи (учня):

1.1. Класному керівнику терміново інформувати керівника закладу, який, в свою чергу, не більш ніж протягом 3-х годин інформує департамент освіти та науки Одеської міської ради, Держпродспоживслужбу та Дитячу поліклініку №1. При цьому зазначити виключно паралель та вік дитини або викладача. Інформування учасників процесу про випадок COVID-19 не повинно містити особисті дані (прізвище, адресу).

1.2.У разі виявлення хворого за результатами епідеміологічного дослідження та за погодження з органами охорони здоров’я необхідно призупинити функціонування класу, де було виявлено хворого, на період 14 днів.

1.3. Діти та інші контактні особи залишаються на самоізоляції та переходять на навчання з використанням технологій дистанційного навчання терміном на 14 днів.

1.4.Приміщення закладу освіти можна використовувати тільки після повної дезінфекції відповідними службами.

1.5.Усі учасники освітнього процесу, які перехворіли та мають відповідне підтвердження медичної установи щодо одужання, надають його медичній сестрі Олійниковій С.К.

1.6.Повернення до навчання та роботи осіб, які одужали, відбувається при наданні негативного результату тесту на COVID-19.

2.У разі виявлення хворого працівника закладу (учня) – висока температура, сухий кашель, лихоманка:

2.1. Терміново інформувати медичного працівника та керівника закладу.

2.2.Звернутися до лікаря, який спостерігає за хворим, для отримання консультації або подальшого обстеження.

2.3.У разі підозри на захворювання, сестра медична Олійникова С.К. повинна надати екстрене повідомлення Державної установи «Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України»

2.4.Максимально ізолювати хворого, забезпечивши індивідуальними захисними засобами (медична маска, рукавички).

2.5.Під час перебування в ізоляторі, дитина отримує психологічну підтримку дорослих, які мають дотримуватися вимог безпеки (дистанціювання, захист слизових оболонок, дихальних шляхів).

2.6.Заступник директора Євдокімова В.Й. визначає перелік приміщень за інформацією класного керівника, у яких перебував хворий, та заступник з господарської роботи Сьоміна Е.М. забезпечує обмеження їх використання та пересування по маршруту переміщення хворого.

2.7.У разі виявлення декількох хворих, які користувалися приміщеннями на одному поверсі, обмежується весь поверх, де вони знаходились. Якщо декілька хворих перебували на різних поверхах, керівнику необхідно видати наказ про тимчасове закриття закладу освіти.

2.8.Діти з групи/класу, де виявили дитину або педагогічного працівника із симптомами захворювання на COVID-19, переходять на самоізоляцію до отримання результатів лабораторних досліджень. Якщо результати лабораторних досліджень не підтверджують захворювання на COVID-19, діти повертаються до навчання.

Директор                                                                      І.В.Чубенко