Прийом документів для вступу до школи

До уваги батьків!

Оголошується набір учнів  до 1 класу.

Для зарахування дитини до 1 класу один з батьків дитини особисто має подати до закладу освіти заяву та інші документи, визначені пунктами 4-5 розділу І цього Порядку, не пізніше 31 травня.

Заява подається до закладу освіти, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця дитина. Прийом заяв здійснюється щопонеділка з 14.00 до 16.00.

Для зарахування до закладу освіти подаються:

1. заява про зарахування одного з батьків дитини чи повнолітньої особи, поданої особисто.

2. копія свідоцтва про народження або документа, що посвідчує особу та оригінал, який повертається заявнику;

3.  оригінал та копія медичних довідок:

№086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», форма якої затверджена наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16.08.2010 р. № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 р. за № 794/18089 та форму первинної облікової документації

1. «Карта профілактичних щеплень» (Лист МОЗ України від 29.03.2018 №Ш-01/89);

4. оригінал та копія відповідного документа про освіту (крім учнів першого і другого класів): табель навчальних досягнень за відповідний клас, свідоцтво, інший документ, що підтверджує здобуття освіти.

5.

5.1.) копія одного з документів, до яких вносяться відомості про місце проживання (паспорт громадянина України, тимчасове посвідчення громадянина України, посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист) одного з батьків дитини з відміткою про реєстрацію місця проживання на території обслуговування закладу;

5.2.) довідка про реєстрацію місця проживання/перебування особи (дитини або одного з її батьків), що видається відповідно до , затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 р. № 207;

5.3.) витяг з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання/перебування особи (дитини або одного з її батьків);

5.4.) копія документа, що засвідчує право на проживання дитини, одного з батьків дитини на території обслуговування закладу освіти: право власності на відповідне житло або право на користування ним (договір на користування житловим приміщенням має бути нотаріально посвідчений (крім договору на користування кімнатою в гуртожитку) або зареєстрований відповідно до статті 158 Житлового кодексу УРСР).

Під час подання заяви пред’являється оригінал відповідного документа.

У випадку подання копій медичної довідки та/або документа про освіту оригінали мають бути подані до видання наказу про зарахування. Без оригіналів цих документів наказ про зарахування не може бути виданий.

Завантажити файл "Заява про зарахування"

Прийом учнів до першого класу  Одеської СШ №111 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області  здійснюється відповідно до ст 13 Закону України "Про освіту", а саме:

"Кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи.
Право особи здобувати початкову та базову середню освіту у державному або комунальному закладі освіти (його філії), за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця особа, гарантується, що не обмежує право особи обрати інший заклад освіти".

У другі - шості класи 2018-2019 навчального року зарахування здійснюється на конкурсній основі.

У конкурсному відборі беруть участь діти незалежно від місця проживання.

Конкурсні випробування здійснюються на безоплатній основі.

Діти пільгового контингенту (діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, діти які постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС, АТО, діти працівників органів внутрішніх справ, що загинули під час виконання службових обов’язків, діти, яких виховують одинокі матері (батьки) приймаються до школи на пільгових умовах (при рівних результатах співбесіди пріоритет  віддається цим дітям).

Документи приймаються з 02.04.2018р. до 31.05.2018 р.

Графік прийому документів буде оголошено додатково.

Документи подаються до кабінету заступника директора  з НВР Слободян Н.М.

Для участі в конкурсі батьки подають:

За можливістю документи подавати у файлах, складених у папку-скорозшивач.

Запрошуємо на навчання у першому класі 2018-2019 н.р., який буде працювати за іноваційною програмою "Інтелект України"!