Про нашу школу

Відповідно до рішення Одеської міської ради № 60-VII від 16.12.2015 року школу було перейменовано на "ОДЕСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА № 111 І-ІІІ СТУПЕНІВ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ".

Більше 55 років тому у мальовничому куточку Слобідки на базі школи № 98, відповідно до наказу Одеського обласного управління освіти, була створена загальноосвітня школа-інтернат № 1 з українською мовою навчання, вивченням англійської мови з 1-го класу. Тут мали змогу здобути середню освіту діти різних соціальних категорій. 1 вересня 1956 р. поріг школи-інтернату переступили 180 учнів. Їх привітав перший директор школи - Орлов П.О.

З 1 жовтня 1983 року на базі школи-інтернату почала функціонувати дитяча музична школа № 17, пізніше реорганізована в Школу мистецтв № 2. З 1990 р. по 2000 р. школа активно співпрацює з історичним факультетом ОНУ ім. І.І. Мечникова з допрофесійної підготовки учнів спеціалізованих класів. Протягом цього часу близько 150 випускників продовжили навчання на історичному факультеті Одеського національного  університету.

З 2013 року загальноосвітня школа-інтернат здобула статус Одеського НВК № 1. А з 1 вересня 2015 року при школі почав функціонувати дитячий садок. Школа входить до навчально-методичного комплексу «Педагог», центром якого є Південноукраїнський педагогічний університет ім. К.Д. Ушинського. Учні школи мають можливість поглиблено вивчати ряд предметів з перспективою подальшого вступу до цього висшого навчального закладу. Зокрема, поглиблено вивчаються англійська мова з 1 класу, українська мова – з 7 класу, географія – з 8 класу.