Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)

ПРОБНЕ ЗНО -2018

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проводиться з метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Особи, які зареєструються для участі в пробному тестуванні, матимуть можливість:

Пробне тестування відбудеться:

– з української мови і літератури;

– з англійської, німецької, іспанської, французької, російської мов, біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії.

Максимальна кількість навчальних предметів, які особа може обрати для проходження пробного тестування, – два: українська мова і література та один із навчальних предметів.

Реєстрацію учасників здійснюють регіональні центри оцінювання якості освіти.

У реєстраційній заяві має бути вказана така інформація про особу: прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, місце проживання, контактний телефон, електронна адреса (за наявності), перелік навчальних предметів із зазначенням мови, якою особа бажає отримати завдання пробного тесту, населений пункт, де особа буде проходити пробне тестування (обраний з установленого регіональним центром переліку).

Пробне тестування проводиться за кошти фізичних та юридичних осіб. Реєстрація для участі в пробному тестуванні вважається завершеною після надходження коштів для оплати послуг із проведення пробного тестування з обраного(их) особою навчального(их) предмета(ів) на рахунок регіонального центру, зазначеного у квитанції, що формується одночасно з реєстраційною заявою.

Звертаємо увагу, що реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Результати пробного тестування не використовуються для оцінювання рівня навчальних досягнень учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти та для конкурсного відбору на навчання до вищих навчальних закладів.